SpaRitual nabízí progresivní koncepty určené k péči o ruce, nohy a nehty. SpaRitual výrobky byly získávány šetrně a jsou perfektně zpracované pro zlepšení každodenního života. Tato značka je nabízena v nejlepších lázních a salonech na celém světě. Věnuje se životnímu prostředí, SpaRitual nabízí pouze vegan, paraben-free systém péče o ruce a nohy.. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte lázeň pro své ruce.

Manikúra
SPARITUAL základní manikúra

Ošetření pro hebké ruce.

Zapilování nehtů, krátký peeling rukou, masáž rukou, odstranění a ošetření nehtové kůžičky a výživu nehtů speciálním krémem, závěrečný krém a lakování. Uvedená cena je s lakem nebo výživou pro nehty.

1h.   790 Kč
Trvanlivé lakování gel colour OPI
40min.   800 Kč
Odstranění gel coloru

Cena je pro nové zákaznice, které nechodí k nám. Pro stávající klientky je odtranění v ceně.

20min.   250 Kč
Samostatné lakování
150 Kč
Speciální nabídka
Relaxační den „Bohyň“

Dopřejte si 5ti hodinovou péči plnou relaxace a nevšedního zážitku v Institut Sothys.

Přijďte si vyzkoušet všechny naše procedury v celkovém balíčku a dostanete k tomu lehké občerstvení se sklenkou šampaňského a manikúru se 30% slevou.

4,5hod.   4.200 Kč

Rádi bychom upozornili, že pokud se klient bude chtít objednat na procedúru delší než 3hod (např. kosmetika, pedikúra, masáž), požadujeme zaplacení 50% zálohy z celkové požadované služby a to buď převodem na účet nebo v hotovosti v salonu. Pokud se tak nestane, nemůžeme procedury rezervovat. Pokud se nejpozději do 24 hod neomluvíte, vaše záloha propadá.

Děkujeme za pochopení.