Radim Anděl
Marketingový ředitel / SPA konzultant

Moc se mi líbí celková atmosféra salonu a klidná energie v moderním interiéru, kde se člověk cítí opravdu příjemně. A co teprve při ošetření! Vždy si tady krásně odpočinu a navíc dostávám tu nejlepší péči, která funguje. A co musím vyzdvihnout, to je servis a profesionalita všech děvčat, se kterou jsem se zatím nikde jinde nesetkal.

Radka Vocílková

S kosmetikou Sothys, s prostředím a servisem v salonu jsem moc spokojená, protože jsem zjistila, že díky pravidelnému hýčkání se mám i více ráda. Odpočinu si a na mé pleti je znát, že po pravidelné péči vypadá pěstěně a já se cítím lépe. Servis v salonu je na víc než profesionální úrovni, což ale nepopírá přátelský přístup, který je pro mě velmi důležitý. Chodím sem velmi ráda, procedury jsou příjemné nejen pro mou pleť a tělo, ale i pro mou duši.

Sanja Janoševič

Salon Institut Sothys jsem si oblíbila a vždy se tam těším na návštěvu. Personal je velice příjemný a mně tak začne krásné dopoledne a tím pak i celý den. Kromě skvělé relaxace, sleduji změny k lepšímu i na své pleti. Je to zásluha slečny Pavly, která se o mě s láskou stará. Vždy odcházím spokojená a s úsměvem.

Tereza Bubeníčková

Musím přiznat, že služby a osobní přístup kosmetiček je opravdu na vysoké úrovni, proto se do salónu neustále vracím a těším. Oceňuji skvělé poradenství ohledně produktů pro domácí péči, které mi pomáhají. Co si také velmi cením je to, že se kosmetička nikdy nevzdálí od Vás po dobu celé péče. Naopak vám nabídne u působení masky masáž chodidel nebo rukou a to je velký relax. Nemám téměř nic k tomu, co by se dalo ještě zlepšit. Jen tak dál.

Hana Batíková

Salon Institut Sothys je krásně zařízený a na skvělém místě. Ale to není ten hlavní důvod, proč už ho pár let a pravidelně navštěvuji. Je to hlavně díky skvělé práci kosmetiček a jejich přátelskému a vřelému přístupu. Cítím se tam velmi příjemně. Zároveň jsem spokojená s veškerými procedúrami, které si dopřávám, protože vidím efekt na své pleti. Co mi v salonu chybí, je malá židlička v kabince, na kterou bych si mohla během oblékání sednout. Ale to je vše, jinak jsem s péčí všech děvčat velmi spokojená.

 

 

Napište nám i vy

souhlasím se zveřejněním na web stránce