O nás

V Institut de Beaute & Spa nabízíme komplexní služby v oblasti péče o pleť a tělo, také péči o nohy a  dokonale vypadající ruce. Pracujeme s profesionální francouzskou kosmetikou SOTHYS, která je používána v salonech krásy a wellness po celém světě. SOTHYS salony jsou vyhledávány ženami, které chtějí být stále krásné a mít jistotu kvalitní péče o pleť a tělo. Zároveň filosofií této značky je, že nejlépe Vám může poradit kosmetička, která své práci rozumí, vaši pleť odlíčí a správně odhadne její potřeby. Proto máme spoustu spokojených klientů, kteří se do salonu vrací a oblíbili si naše procedúry i  produkty Sothys.
 
Zakládáme si zejména na profesionálním přístupu k našemu klientovi, protože jsme si vědomi, že to je to, co člověk v dnešní době nejvíc potřebuje a vyžaduje. To aby o něho bylo s láskou pečováno. Proto také nabízíme 100% garanci vrácení peněz v plné výši, když by klient s našimi službami nebyl spokojen.
 
V Institut Sothys nepoužíváme žádné přístroje, vše je čistá ruční práce s pomocí dokonalého účinku Sothys produktů. Navštivte náš salón a ocitnete se na chvilku v jiném světě. Ve světě s poklidnou atmosférou lehce provoněnou kořením, světel svíček a klidnou relaxační hudbou.
 
To vše Vám nabízí majitelka Veronika Langenbergerová a její tým Beauty poradkyň.
 
Je důležité si uvědomit, že dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk. Aby jsme se o sebe starali s láskou a úctou, aby naše pleť vypadala pěstěně a my byli sami se sebou spokojeni.
Veronika Langenbergerová
kosmetička, pedikérka a manikérka, provádí depilace a tělové rituály Sothys

Verunka má desetiletou zkušenost s prací kosmetičky a pracovně je nejstarším členem týmu Institut Sothys. Pracuje zde od samého začátku, už je v salonu 7.rokem.

Veronika Šebková
kosmetička, pedikérka, manikérka , provádí tělové rituály Sothys, depilace, včetně brazilské depilace

Verča má  osmiletou zkušenost jako kosmetička a v našem týmu je 3.rokem. Zároveň je hlavní školitelkou produktů Sothys pro firmu Elegance s.r.o, kterému se věnuje 1 týden v měsíci.

Monika Krpálková
kosmetička, manikérka, pedikérka a makeup-stylistka
V salónu pracuje již 6 měsíců a zkušenosti s kosmetikou má již řadu let. Kromě práci v salonu se věnuje profesionálnímu líčení na přehlídkách, svatbách a v reklamách.

Jak se stát skutečnými partnery?

Rádi bychom Vám představili naše pravidla v salónu, ke ketrým se zavazujeme a garantujeme ( vůči Vám, jako klientovi):

  1. 100% garance vrácení peněz v plné výši, když nebudete spokojená s našimi službami
  2. Pokud se dostavíte na domluvený čas, nikdy Vás nenecháme čekat déle než 15 min. Během této doby vám nabídneme lahodnou kávu nebo čaj. Pokud by jste čekala déle než 15 min, garantujeme slevu na vaše ošetření 15% z ceny.
  3. Zavazujeme se k poskytování vysoce  profesionálního ošetření, přístupu ke klientovi  a radu ve vašem problému. Náš tým Beauty poradkyň je vyškolen profesionály z Paříže a jejich vzdělání je na vysoké úrovni.
  4. Kabina bude vždy dokonale připravena na vaši procedúru a vždy řádně uklizena. Pokud nebudete mít ten pocit, prosím, neváhejte nám tyto poznatky sdělit a dle našeho uvážení Vám nabídneme kompenzaci.
  5. Vždy Vás budeme informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích, o jakékoliv změně, která se v salonu bude odehrávat.
  6. Pokud by z důvodu nemoci nebo jiného důvodu došlo ke změně Vámi vybrané Beauty poradkyně, vždy vás budeme včas informovat o této změně a nabídneme Vám službu jiné kolegyně, která je stejně dobře vyškolená  a má letitou praxi. Nebo Vám bude nabídnut náhradní termín.

 

Na oplátku i my velmi oceníme a očekáváme následující pravidla od Vás:

  1. Prosíme o dochvilnost. Pokud nepříjdete včas ( akceptujeme 15 min), musíte pochopit, že i my máme závazky vůči ostatním klientům. Bude Vám nabídnuta jiná, kratší procedura, nebo Vaše vybraná procedura bude muset být pokrácena.
  2. Dejte nám včas vědět, pokud si sebou chcete vzít vaše malé dítě, abychom na to byli připraveni a uzpůsobili tomu chod salónu.
  3. Pokud bude vámi vybraná procedura delší, než 3 hod ( tj. např. kosmetika, pedikúra a manikúra), vybíráme 50% zálohu předem a to buď převodem na účet nebo v hotovosti v salonu. Jestli že se tak nestane, službu nemůžeme rezervovat. Také upozorňujeme na včasné zrušení vaší rezervace, pokud se tak nestane do 24 hod, záloha propadá.
  4. Jestliže vlastníte dárkový certifikát a nebudete se moci dostavit, je třeba vaši rezervaci zrušit také do 24 hod. Pokud budete objednány na procedúru delší než 3 hodiny, propadá 50% hodnota dárkového certifikátu.

 

Ale nyní už dost formalit

My se velmi těšíme, že Vám můžeme poskytovat naše služby a to co možná nejdéle, tak dlouho, jak Vy budete spokojeni.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně vzájemných pravidel, nebo jakoukoliv jinou otázku, prosím neváhejte nám kdykoliv zavolat. Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Předem děkuji.

Veronika Langerbergerová
Majitelka