Co je důležité při výběru správné péče o pleť? Je to docela jednoduché. Vědět, jaký typ pleti máte a co vaše pleť v danou chvíli potřebuje. To vše vám poradí naše Beauty poradkyně, které s vámi provedou před prvním ošetřením v našem salonu vstupní konzultaci a zjistí, co vaše pleť potřebuje, udělají podrobnu analýzu pleti a dle toho doporučí tu správnou péči . Na konci každé procedury sestaví 3 měsíční program na míru vaší pleti a doporučí výrobky pro domácí použití. Díky kosmetickému ošetření Sothys získáte po pravidelném používání krásnou a zdravě vypadající pleť. Procedury v péči o pleť trvají od 60 minut až po 2h dle daného ošetření.
Základní péče

Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu.

Péče pro suchou pleť, normální, smíšenou a mastnou

Odlíčení pleti, úpravu obočí, gommage, čištění pleti, masáž, masku, ampulku dle typu pleti, závěrečný krém a lehký denní makeup

1h. 10min.   1.350 Kč
Specifická péče

Jedná se o nadstandartní péči, která řeší daný problém pleti.

Peeling resurfacante

chemický peeling obličeje, který slouží pro celkovou obnovu pleti, díky obsahu  20% aha kyselin a kys.salycilové, které jsou přítomny v ošetření

1h 00min.   1.690 Kč
Eau Thermale Spa™ ošetření pro citlivou pleť

Účinnost spa termání vody Marie- henriette byla konečně objevena, aby viditelně ulehčila život všem, kteří mají citlivou pleť.

50min.   1.600 Kč
Nová rozjasňující péče o pleť s vit.C

účinné ošetření pro sjednocení pigmentu pleti. Díky účinku vit C dochází k zjemnění pigmentových skvrn o jeden až dva odstíny.

1h 00min.   1.690 Kč
Peeling resurfacante + vit.C

dokonalé spojení 2 ošetření dohromady, které nabízí dvojítý efekt. Obnovu, projasnění a dokonalý vzhled

1h 00min.   2.100 Kč
Oční kúra

vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy.

40min.   950 Kč
Péče pro muže

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Toto ošetření kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti.

1h.   1.650 Kč
Intenzivní salónní péče

Secrets de Sothys

luxusní intenzivní ošetření, které navrací mládí pleti o 360°. Díky výtažku kmenových buněk z růže a thajské "porcelánové růži" dostane pleť vše co potřebuje. Výsledek? Pleť je načechraná, regenerovaná, hladká jako po liftingu, prostě dokonalá.

Secrets de Sothys

Prestižní péče Secretes de Sothys, která snoubí eleganci, rafinovanost a nádhernou vůni růží. Jedná se o luxusní a dokonalou péči o vaši pleť, která působí na všechny vaše smysly. Dopřejte si luxus pro vaši pleť a dovolte se cítit jako královna:)

1h45min   4.300 Kč
Hydra 3H

Vysoce hydratační kúra s trojnásobným obsahem kyseliny hyaluronové, která zanechává pleť dokonale hydratovanou po dobu 24hod. Kosmetická kúra posílená exkluzivní Digi-Esthétique ® modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace.

1h 15min.   2.250 Kč
Energizující program se sibiřským ženšenem

Luxusní, protistresová péče pro dodání energie pleti. Jedná se oi intenzivní ošetření, které detoxikuje pleť a znovu obnoví energii v buňkách.

1h 15min.   2.300 Kč
Kúra Mládí

Anti-aging program -  intenzivní ošetření přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří  pleti. Speciální odborná diagnóza, která zařadí stav pleti do určité třídy a profesionální kúra, kdy se spojuje technologie s exkluzivní technikou modeláže, zajistí osvědčený a dlouhotrvající vypínací účinek.

1h 15min.   2.350 Kč
Sezónní kúra - limitovaná edice

Vitamínová a hydratační ovocná kúra je vhodná pro všechny typy pletí. Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací.

1h 00min.   1.650 Kč
Ošetření pro dokonalé kontury obličeje

Intenzivní ošetření zaměřené na povislé partie, jako je brada, krk a dekolt. Dokonalé zpevnění těchto partií, které lze propojit spolu s oční kúrou.

45min   1.400 Kč
peeling s kyselinou glykolovou

Rychlé a okamžité projasnění pleti, které je doprovázené odlíčením, gomáží a aplikací kyseliny glykolové a salycilové, kterou se provádí masáž.

Toto ošetření se dá také použít jako součást základního ošetření nebo kúry Hydra 3H. Potom stojí jen 250kč a zvýší tak účinnost dalších přípravků.

30min   700 Kč
Make-up

Make-upy, které nabízíme našim klientům, se provádějí dekorativní, pěsticí kosmetikou Sothys. Všechny odstíny jsou podle nejnovější filozofie pigmentových barev, které zvýrazní přirozenou osobnost každé ženy a dívky. Mají velmi pěsticí účinek na pleť.

Denní makeup

Přirozené nalíčení na den, které se skládá z odlíčení pleti, nanesení vhodného krému dle typu pleti a aplikace podkladového makeupu a vhodných barev pro klienta.

30min.   550 Kč
Večerní líčení s liftingem

Intenzivní nalíčení pleti na večer doprovázené přípravou pleti. Po odlíčení se provede gommage, aby se pleť projasnila a mohla vstřebat hydratační sérum a krém. Až potom se nanáší makeup v intenzivních barvách a dle požadavků klienta.

1h.   950 Kč
Speciální nabídka
Relaxační den „Bohyň“

Dopřejte si 5ti hodinovou péči plnou relaxace a nevšedního zážitku v Institut Sothys.

Přijďte si vyzkoušet všechny naše procedury v celkovém balíčku a dostanete k tomu lehké občerstvení se sklenkou šampaňského a manikúru se 30% slevou.

4,5hod.   4.200 Kč

Rádi bychom upozornili, že pokud se klient bude chtít objednat na procedúru delší než 3hod (např. kosmetika, pedikúra, masáž), požadujeme zaplacení 50% zálohy z celkové požadované služby a to buď převodem na účet nebo v hotovosti v salonu. Pokud se tak nestane, nemůžeme procedury rezervovat. Pokud se nejpozději do 24 hod neomluvíte, vaše záloha propadá.

Děkujeme za pochopení.