Relaxační rituály Sothys

Unikátní rituály s maximálním účinkem v péči o tělo. Smyslová potěšení s jemnými vůněmi a specifickými modelážními technikami Digi - Esthetique®

Art & Beauty

Relaxační tělový rituál je inspirovaný uměním. Jedná se o vnímání všemy smysly. Speciální hudba, barva, vůně a dotek. Začíná se tělovým peelingem a poté pokračuje modeláží celého těla nahřátým vonným gelem.

1h. 30min.   1.850 Kč
Hanakasumi

Speciální rituál v japonském stylu a vůní sakury, nabízí uvolnění těla a především mysli. Procedura je vhodná pro ženy i muže každého věku a všechny typy pokožky.

1h. 15min.   1.690 Kč
Rituál 3 vůní

Tělové ošetření, které se skládá z tělového peelingu a tělové relaxační masáže se 3 druhy různých textur a vůní, které si před procedúrou můžete vybrat dle své momentální nálady. Vybírat můžete z krému, vosku nebo oleje a z vůní je na výběr vůně čerstvé trávy, citronu nebo pomeranče s cedrovým dřevem.

1h. 15min.   1.650 Kč
Samotný tělový peeling 3 vůní
20min.   750 Kč
Tělová relaxační modeláž 3 vůní
50min.   900 Kč
Relaxační tělový rituál s vonným olejem a hydratační koupelí
1h.   990 Kč
Relaxační modeláž zad
30min.   690 Kč
Zeštíhlující a detoxikační program
Ošetření trvající 1h 15 min je přesně šité na míru každému klientovi a provádí se dle exkluzivního protokolu Sothys s novými produkty s voňavou texturou: 
zeštíhlující gomáží/zábalem, zeštíhlujícím modelačním fluidem (3 tělovými koncentráty s účinnými látkami pro každý typ celulitidy), máme tři druhy:
  • tuková celulitida
  • vodová celulitida
  • svalová celulitida 
Celotělové ošetření zázračným produktem gommage a zábal v jednom obsahuje jemné mořské soli a kyselinu mléčnou- dvojitá exfoliace, výtažek ze sevillského pomeranče- lipolytický účinek ( odbourává tuk uložený v buňkách), zeolit – minerál se zahřívacím efektem. 
 
Zeštíhlující ošetření se zábalem – tělový peeling a modeláž

účinný zeštíhlující program, který odbourává toxiny z tkání, redukuje známky všech typů celulitidy a navíc potěší smysly. Samozahřívací peeling, následovaný séry na míru a zeštíhlující modeláží.

1h. 15min.   1.650 Kč
Zeštíhlující tělová modeláž

Masáž se speciálním zeštíhlujícícm fluidem a aplikací zeštíhlujícího séra

50min.   1.000 Kč
Depilační program

Depilace provádíme cukrovou pastou na místech jako je obličej, třísla, podpaží. Nohy a předloktí se provádí teplým voskem, což je také šetrná metoda k odstranění nežádoucích chloupků i s kořínky na celém těle. Po depilaci je aplikován speciální olej na zklidnění pokožky, který zabrání zarůstání chloupků.

Horní ret a brada
180 Kč
Předloktí
290 Kč
Třísla
290 Kč
Podpaží
250 Kč
Lýtka včetně kolen
400 Kč
Celé nohy
800 Kč
Brazilská depilace intimních partií – brazil landing strip ( ponechání proužku)
30min.   890 Kč
Brazilská depilace intimních partií – brazil Hollywood ( úplné odstranění chloupků)
40min.   950 Kč
Speciální nabídka
Relaxační den „Bohyň“

Dopřejte si 5ti hodinovou péči plnou relaxace a nevšedního zážitku v Institut Sothys.

Přijďte si vyzkoušet všechny naše procedury v celkovém balíčku a dostanete k tomu lehké občerstvení se sklenkou šampaňského a manikúru se 30% slevou.

4,5hod.   4.200 Kč

Rádi bychom upozornili, že pokud se klient bude chtít objednat na procedúru delší než 3hod (např. kosmetika, pedikúra, masáž), požadujeme zaplacení 50% zálohy z celkové požadované služby a to buď převodem na účet nebo v hotovosti v salonu. Pokud se tak nestane, nemůžeme procedury rezervovat. Pokud se nejpozději do 24 hod neomluvíte, vaše záloha propadá.

Děkujeme za pochopení.