DÍKY NAŠEMU NOVÉMU VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU, POSKYTUJE Institut Sothys, svým stálým a věrným klientům nadstandartní péči v oblasti kosmetiky, pedikúry, manikúry a péče o tělo.

Jde nám o poděkování za věrnost a časté návštěvy v našem Institutu a tím pro naše klienty poskytujeme zajímavé výhody. O jaké Výhody se jedná? Během celého roku dostáváte hodnotné dárky, (vánoce, narozeniny aj.), pozvání na akce v salonu formou představení novinek, možnost využití profesionálního stylisty  až po cenové zvýhodnění našich služeb a produktů.

 

Jak se můžete stát členem našeho věrnostního programu?

Při Vaší druhé návštěvě našeho salónu Vám bude nabídnuto členství. Zaregistrujete se do databáze věrnostního programu a my Vám vystavíme Vaši věrnostní kartu, kterou můžete nosit sebou a nebo ji nechat v naši kartotéce společně s Vaši Beauty kartou, čímž Vám usnadníme myslet na to, jestli kartu sebou dnes máte nebo neJ Na věrnostní kartu se budou zapisovat z jedné strany body za Vaše procedúry a  z druhé strany karty se budou zapisovat body za Váš nákup produktů Sothys nebo Sparitualu.

 

Jak získat body za procedury?

1 bod  = 1 kč

Počet nasbíraných bodů = odměna

5 000 bodů – peeling, masáž a zábal nohou během kosmetického ošetření

7 000 bodů – manikúra zdarma včetně laku

9 000 bodů – pedikúra zdarma včetně laku

13 000bodů – rituál 3 vůní

16 0000 – hydra 3 h kúra

 

Jak získat slevový voucher na produkty?

Při útratě :

5 000kč  a výše- voucher na 250kč

12 000 a výše – voucher na 1000kč

18 000 a výše – voucher na 2000kč

(Šeky je nutné použít do 1 měsíce od získání)

U získávaní Vašich bodů máte 2 možnosti: můžete si využít produktový voucher nebo dosaženou službu, nebo pokračovat a zkusit dosáhnout větší odměny. Pokud voucher nebo službu, popřípadě obojí využijete, vaše konto se nuluje, dostanete novou kartičku a jede se od znova. Informaci o vašem aktuálním účtu Vám sdělíme vždy na místě v salónu.

 

Věrnostní program, je především poděkováním vám, našim klientům za věrnost a přízeň. Pevně věřím, že tyto pocity budou tímto programe oboustranné.